• 4030 Debrecen, Híd utca 4-6.

Debreceni Mechanikai Művek

Karrier

Folyamat technológus

Feladatok:

  • Gyártási folyamat, termelési program megvalósulásának nyomon követése, gyártási feltételek ellenőrzése,
  • Gyártási problémák kezelése, egyeztetés, az üzemvezetőkkel, diszpécserekkel, minőségellenőrökkel, a mérnökséggel, logisztikával és a kooperációval való szoros együttműködés,
  • Termelésvezető és művezetők munkájának támogatása a hatékony szervezés érdekében,
  • Kooperációs igények felmérése, menedzselése,
  • Együttműködés a beszerzéssel, logisztikával, elmaradások egyeztetése,
  • Vállalatirányítási rendszer kiváló ismerete (helyi betanítással), napi szintű használata, adatgyűjtések elvégzése,
  • Heti gyártási tervek megvalósításában való közreműködés.

Elvárások:

  • műszaki rajzolvasási készség,
  • közép vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • legalább 3 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat,
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny,
  • magabiztos számítógépes ismeretek,
  • önálló munkavégzés,
  • jó szervező- és problémamegoldó készség,

Amit a munkáltató kínál:
- bejelentett szerződéses munkaviszony hosszú távon
- határozatlan idejű munkaszerződés
- szerszámok, védőruha, munkaruha
- béren kívüli juttatások
- hosszú távú munkalehetőség
- 8 órás munkaidő

Debreceni Mechanikai Művek Kft.

DEBRECENI MECHANIKAI MŰVEK

Székhely

  • +36 52 526 460
  • +36 52 526 462
  • www.dmm.hu