• 4030 Debrecen, Híd utca 4-6.

Debreceni Mechanikai Művek

Karrier

Minőségellenőr

Feladatok:

- Gép és gépalkatrészek hagyományos és CNC forgácsácsoló gépeken, valamint lakatosipari területen történő gyártási folyamatának minőségügyi ellenőrzése.
- Első darab ellenőrzése, gyártás közi mérések, végellenőrzés elvégzése.
- Mérési jegyzőkönyvek készítése, elsőminta dokumentumok készítése, vevői követelményeknek megfelelően.
- Mérőgépek kezelésének betanulása, használata.
- Mérőeszközök kalibrálása.
-Integrált Irányítási Rendszer tevékenységének támogatása az MSZ EN ISO 9001 és az MSZ EN ISO 14001 szabványok szerint.
- Auditokra való felkészülés támogatása, részvétel az auditokon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- hagyományos és CNC forgácsolási technológia és/vagy lakatosipari terület ismerete
- önálló munkavégzés
- agilitás, szorgalom, precizitás, terhelhetőség és megbízhatóság
- felhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete
- forgácsolási és/vagy lakatos szakterületen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
- MSZ EN ISO 9001 és MSZ EN ISO 14001 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

- bejelentett szerződéses munkaviszony
- versenyképes fizetés
- határozatlan idejű munkaszerződés
- hosszú távú munkalehetőség
- 8 órás munkaidő
- fiatalos csapat, modern munkakörnyezet

Debreceni Mechanikai Művek Kft.

DEBRECENI MECHANIKAI MŰVEK

Székhely

  • +36 52 526 460
  • +36 52 526 462
  • www.dmm.hu